Poskytovatelé náhradního plnění

Náhradní plnění může poskytovat pouze zaměstnavatel s nadpolovičním počtem zaměstnanců se zravotním postižením. disponovat potvrzením o zaměstnávání více než 50% OZP zaměstnanců. Rozhodně si tedy zkontrolujte, že vámi vybraný dodavatel tímto dokumentem disponuje. Solidní poskytovatel by měl být zařazen v katalogu organizací zaměstnávajících více než 50% osob se zdravotním postižením na stránkách ministerstva práce a sociálních věcí. Mnoho poskytovatelů služeb náhradního plnění má potvrzení vyvěšené i na svých webových stránkách.

  • Vybírejte si dodavatele s dlouholetou zkušeností v oboru.
  • Zkontrolujte si reference od minulých či současných zákazníků.
  • Zjistěte si nejdůležitější informace na jejich webových stránkách, napoví Vám už to, jak jsou vedené a spravované a jestli obsahují důležité informace.

Potřebujete poradit?

Kontaktujte MPSV, respektive místně příslušný úřad práce.

D.I.SEVEN FACILITY

Společnost D.I.SEVEN FACILITY má letité zkušenosti s poskytováním náhradního plnění. Specializuje se na facility management a působí na celém území České republiky.

Kontakt:

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

Tel.: +420 284 860 001

E-mail: praha@diseven.cz

Web: www.disevenfacility.cz

SIPADAN

Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. poskytuje bezpečnostní a úklidové služby i v rámci náhradního plnění. Na českém trhu působí již řadu let, a to na celém území České republiky.

Kontakt:

Mikulandská 119/10
Praha 1, 110 00

Tel.: +420 274 774 199

E-mail: praha@sipadan.cz

Web: www.sipadan.cz

D.I.SEVEN SERVICE

Společnost D.I.SEVEN SERVICE nabízí své služby pro splnění povinného podílu s náhradním plněním. Objednat můžete jak bezpečnostní tak úklidové služby.

Kontakt:

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: +420 284 860 001

email: praha@diseven.cz

web: www.disevenservice.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací